Lampy ogrodowe

Dbając o wygląd całego domu sporo osób zatrudnia także architekta zieleni, który ładnie projektuje, w której części ogrodu ma być sam trawnik, gdzie posadzić krzewy, aby wyglądały naturalnie, ale jednocześnie swym kształtem akcentowały zieleń trawy czy po prostu, gdzie posadzić którą odmianę kwiatów, ponieważ nie każdy kwiat będzie rósł dobrze na słońcu, a inny woli więcej wody i cień drzew.

Ważne jest też ustalenie którędy ma biec ścieżka, oraz jakie lampy ogrodowe wybrać, ponieważ można ich znaleźć wiele rodzajów. Popularne są pochodnie bambusowe, ale trzeba je zapalać i gasić, więc o wiele więcej osób kupuje lampy ogrodowe solarne, które w dzień ładują się na słońcu, a gdy zapada zmierzch świecą. Nie trzeba ich podłączać do prądu, więc są ekologiczne i tanie w utrzymaniu.

Oświetlony chodnik pięknie wygląda, zwłaszcza podczas letniego wieczoru. Lampy takie wbijane są po prostu w ziemię, więc w porze zimowej, aby śnieg ich nie zniszczył wystarczy je wyjąć i schować do garażu, aby się nie zgubiły.

lampy włoskie

© COPYRIGHT 2007-2014 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

kontakt: biuro@magnaxis.pl